::| O firmie |::| Myjnia |::| Odkurzacze |::| Kontakt |::
::| Dotacje unijne |::
 
:: Dotacje unijne ::

 

 

INFORMACJE O NAS :

"TOPSEL" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest Spółką rodzinna, która powstała na początku 2004 roku. Spółka założona została celem rozpoczęcia działalności gospodarczej w branży usług motoryzacyjnych. Jak dotychczas działalność Spółki związana była jedynie z przygotowywaniem i wykonaniem inwestycji w zakresie budowy innowacyjnej myjni samochodowej. Przeprowadzono analizę rynku dla zamierzonej inwestycji związanej z budową bezdotykowej myjni samochodowej - dokonano wyboru miejsca realizacji zadania, zdefiniowano potrzeby inwestycyjne, określono parametry technologiczne maszyn i urządzeń, dokonano wyboru planowanej technologii.
W ciągu 6-ciu miesięcy od uzyskania pozwolenia na budowę firma TOPSEL wybudowała i oddała do użytku 5-cio stanowiskową, bezdotykową myjnię samochodową i od początku sierpnia 2005 roku świadczy usługi kosmetyki samochodowej dla mieszkańców Koszalina i okolic w oparciu o nowatorską technologię mycia bezdotykowego i pielęgnacji samochodów.

Udziałowcy Spółki posiadając potencjał merytoryczny, menedżerski i finansowy postanowili rozpocząć działalność w nowym obszarze, przyczyniając się tym samym do wzrostu nakładów inwestycyjnych, unowocześnienia środków trwałych, wzrostu poziomu innowacyjności w sektorze przedsiębiorczości oraz stworzenia nowych miejsc pracy na rynku. Z tego też względu, po przeprowadzeniu analizy rynku pod kątem jego zapotrzebowania na usługi, podjęli decyzję o uruchomieniu samoobsługowej, bezdotykowej myjni samochodowej opartej o innowacyjne rozwiązania technologiczne.
Przy świadczeniu usługi samoobsługowego bezdotykowego mycia samochodów następować będzie wspomaganie usługi programem komputerowym, który optymalizować będzie ilość i stężenie stosowanego środka chemicznego, tak aby minimalizować koszty, utrzymując jednocześnie wysoką jakość wykonywanej usługi. Zastosowanie tego rozwiązania da firmie możliwość racjonalnego zarządzania kosztami operacyjnymi.
Stanowiska myjące zaopatrzone będą w panele sterujące połączone bezpośrednio z kontenerem wyposażonym w komputerowo sterowane urządzenia techniczne, dzięki czemu Klient będzie mógł samodzielnie obsługiwać stanowisko, bez zbędnego angażowania pracowników stacji.
Stanowiska myjące zaopatrzone zostaną również w elektroniczne czytniki kart oraz wrzutniki monet, co w zasadniczy sposób ułatwi Klientom korzystanie z usług, a firmie da możliwość pozyskania stałego Klienta.
Za pośrednictwem strony internetowej firmy przekazywane będą wszelkie informacje dotyczące najnowszych technik kosmetyki samochodowej

Członek Zarządu J. Sieniewicz

 

 


" TOPSEL" Spółka z o.o. | 75-435 Koszalin, ul. Śniadeckich 8